Militária

Tételek száma: 16

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül  + 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + Német Harmadik Birodalom 1939. Sebesülési jelvény fekete fokozata préselt acéllemez kitüntetés, hátoldalán L/13 gyártói jelzéssel, lekopott a fekete festék T:2,2-
31169.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + Német Harmadik Birodalom 1939. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" préselt acéllemez kitüntetés, hátoldalán "L/13" gyártói jelzéssel, lekopott a fekete festék T:2,2-

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1908. Katonai Jubileumi Kereszt Br kitüntetés mellszalag nélkül, csőfül letört + 1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag nélkül + 2db jelvény illetve emlékérem T:2-3
31170.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül, csőfül letört + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül + 2db jelvény illetve emlékérem T:2-3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés, cserélt füllel. Szign.: Leisek T:2- durva ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class hallmarked Ag decoration without ribbon, the ear is replaced C:VF strong edge error NMK 129.
31171.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés, cserélt füllel. Szign.: Leisek T:2- durva ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" hallmarked Ag decoration without ribbon, the ear is replaced C:VF strong edge error NMK 129.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel Ag, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti BACHBUCH A. tokban T:2- a babérkoszorú hajlott, a medalion hátoldala hiányzik, tok alsó felén sérülés Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration Ag decoration on ribbon, in original BACHBUCH A. case C:VF the wreath is bent, reverse of the medalion is missing, lower part of the case is damaged NMK 283.
31172.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" Ag, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti "BACHBUCH A." tokban T:2- a babérkoszorú hajlott, a medalion hátoldala hiányzik, tok alsó felén sérülés Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" Ag decoration on ribbon, in original "BACHBUCH A." case C:VF the wreath is bent, reverse of the medalion is missing, lower part of the case is damaged NMK 283.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN Mackensen Harccsoport bronzozott(?) sapkajelvénye. Szign.: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) T:2  / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN bronze plated(?) cap badge, back gilt. Sign: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) C:XF
31173.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN" Mackensen Harccsoport bronzozott(?) sapkajelvénye. Szign.: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "MIT VEREINTER KRAFT HEERESGRUPPE MACKENSEN" bronze plated(?) cap badge, back gilt. Sign: Bildhauer Gurschner Wien VII/2 (36x26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 hadifém emlékérem (36mm) T:2  Hungary 1915. Military and Public Health care Exhibition commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (36mm) C:XF HP 2334.
31174.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (36mm) T:2 Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (36mm) C:XF HP 2334.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1991. Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt katonai tagozat ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, nem saját dísztokban T:1-,2 NMK 746. Hungary 1991. Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Military Grade silver plated decoration with ribbon, not in original case C:AU,XF
31175.

1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt katonai tagozat" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, nem saját dísztokban T:1-,2 NMK 746. Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Military Grade" silver plated decoration with ribbon, not in original case C:AU,XF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ausztria ~1916. 42. Gyalogezred fém replika sapkajelvénye (26x41mm) T:2,2- Austria ~1916. 42nd Regiment of Foot metal cap badge replica (26x41mm) C:XF,VF
31176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország / Második Császárság 1859. Itáliai Hadjárat Emlékérem fülön jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, peremén utólag beütött szöveg. Szign.: Barre (30mm) T:2 /  France / Second Empire 1859. Commemorative Medal of the 1859 Italian Campaign hallmarked Ag decoration on original ribbon with later struck text on edge. Sign.: Barre (30mm) C:XF
31177.

Franciaország / Második Császárság 1859. "Itáliai Hadjárat Emlékérem" fülön jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, peremén utólag beütött szöveg. Szign.: Barre (30mm) T:2 / France / Second Empire 1859. "Commemorative Medal of the 1859 Italian Campaign" hallmarked Ag decoration on original ribbon with later struck text on edge. Sign.: Barre (30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
31178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Birodalom 1918. Sebesülési jelvény fekete fokozata fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2,2- sérült tű, alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. Wound Badge, black metal badge with vertical pin (44x39mm) C:XF,VF damaged pin, lower pin catch missing
31179.

Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2,2- sérült tű, alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:XF,VF damaged pin, lower pin catch missing

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Német Harmadik Birodalom 1934. Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 kitüntetés szalaggal, harcolóknak, hátoldalán B.H.L. jelzés T:1-,2  German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914-1918 decoration with ribbon for combatants with B.H.L. mark on back C:AU,XF
31180.

Német Harmadik Birodalom 1934. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés szalaggal, harcolóknak, hátoldalán "B.H.L." jelzés T:1-,2 German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" decoration with ribbon for combatants with "B.H.L." mark on back C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft