Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 15

Amerikai Egyesült Államok 1972. Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Yellowstone park jelzett Ag emlékérem (25,11g/0.925/38,5mm) T:PP ujjlenyomat USA 1972. Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Yellowstone Park hallmarked Ag commemorative medal (25,11g/0.925/38,5mm) C:PP fingerprint
31152.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Yellowstone park" jelzett Ag emlékérem (25,11g/0.925/38,5mm) T:PP ujjlenyomat USA 1972. "Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Yellowstone Park" hallmarked Ag commemorative medal (25,11g/0.925/38,5mm) C:PP fingerprint

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Amerikai Egyesült Államok 1972. Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Kardinálispinty jelzett Ag emlékérem (25,40g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1972. Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Cardinal hallmarked Ag commemorative medal (25,40g/0.925/38,5mm) C:PP spotted
31153.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Kardinálispinty" jelzett Ag emlékérem (25,40g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1972. "Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Cardinal" hallmarked Ag commemorative medal (25,40g/0.925/38,5mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Amerikai Egyesült Államok 1972. Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Barna gödény jelzett Ag emlékérem (25,12g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1972. Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Brown Pelican hallmarked Ag commemorative medal (25,12g/0.925/38,5mm) C:PP spotted
31154.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Barna gödény" jelzett Ag emlékérem (25,12g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1972. "Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Brown Pelican" hallmarked Ag commemorative medal (25,12g/0.925/38,5mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Amerikai Egyesült Államok 1981. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1981. Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,61g/0.925/38,5mm) C:PP
31155.

Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,61g/0.925/38,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
31156.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1933. Cardinal Dr. Theod. Innitzer Erzbischof von Wien jelzett Br plakett, akasztóval. Szign.: Rudolf Marschall (220x185mm) T:2,2- hajlott lemez, patina Austria 1933. Cardinal Dr. Theod. Innitzer Erzbischof von Wien marked Br plaque, with hanger. Sign.: Rudolf Marschall (220x185mm) C:XF,VF bent plate, patina
31157.

Ausztria 1933. "Cardinal Dr. Theod. Innitzer Erzbischof von Wien" jelzett Br plakett, akasztóval. Szign.: Rudolf Marschall (220x185mm) T:2,2- hajlott lemez, patina Austria 1933. "Cardinal Dr. Theod. Innitzer Erzbischof von Wien" marked Br plaque, with hanger. Sign.: Rudolf Marschall (220x185mm) C:XF,VF bent plate, patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Nagy-Britannia 1913. XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. XVII International Congress Medicine London MCMXIII double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF
31158.

Nagy-Britannia 1913. "XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London" kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. "XVII International Congress Medicine London MCMXIII" double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
NDK DN Humboldt-Universitat zu Berlin (Humboldt Egyetem) kerámia plakett eredeti tokban (64mm) T:1 ph. GDR ND Humboldt-Universitat zu Berlin / 1810 Eröffnet 1946 zum Wirken Der Wissenschaft für Fortschritt und Frieden aus Trümmern Neu Erstanden ceramic plaque in original case (64mm) C:UNC edge error
31159.

NDK DN "Humboldt-Universitat zu Berlin (Humboldt Egyetem)" kerámia plakett eredeti tokban (64mm) T:1 ph. GDR ND "Humboldt-Universitat zu Berlin / 1810 Eröffnet 1946 zum Wirken Der Wissenschaft für Fortschritt und Frieden aus Trümmern Neu Erstanden" ceramic plaque in original case (64mm) C:UNC edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Románia 1963. Federatia Romina de Gimnastica (Román Gimnasztika Szövetség) aranyozott sportplakett eredeti tokban (44x69mm) T:2 ü. Romania 1963. Federatia Romina de Gimnastica (Román Gimnasztika Szövetség) gilt sportplaque in original case (44x69mm) C:XF ding
31160.

Románia 1963. "Federatia Romina de Gimnastica (Román Gimnasztika Szövetség)" aranyozott sportplakett eredeti tokban (44x69mm) T:2 ü. Romania 1963. "Federatia Romina de Gimnastica (Román Gimnasztika Szövetség)" gilt sportplaque in original case (44x69mm) C:XF ding

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Svájc DN Credit Suisse befektetési ezüsttömb (10g/0.999/15x25mm) T:2 patina Switzerland ND Credit Suisse silver bar (10g/0.999/15x25mm) C:XF patina
31161.

Svájc DN "Credit Suisse" befektetési ezüsttömb (10g/0.999/15x25mm) T:2 patina Switzerland ND "Credit Suisse" silver bar (10g/0.999/15x25mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
Svájc DN Banque Cantonale Vaudoise Lausanne befektetési ezüsttömb (19,47g/0.999/18x31mm) T:3 lyukas Switzerland ND Banque Cantonale Vaudoise Lausanne silver bar (19,47g/0.999/18x31mm) C:F hole
31162.

Svájc DN "Banque Cantonale Vaudoise Lausanne" befektetési ezüsttömb (19,47g/0.999/18x31mm) T:3 lyukas Switzerland ND "Banque Cantonale Vaudoise Lausanne" silver bar (19,47g/0.999/18x31mm) C:F hole

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1986. 30 éves a WWF / Jegesmedve jelzett Ag emlékérem (20,07g/0.999/38,5mm) T:(PP) 1986. WWF - 30 years / Polar bear hallmarked Ag commemortaive medal (20,07g/0.999/38,5mm) C:(PP)
31163.

1986. "30 éves a WWF / Jegesmedve" jelzett Ag emlékérem (20,07g/0.999/38,5mm) T:(PP) 1986. "WWF - 30 years / Polar bear" hallmarked Ag commemortaive medal (20,07g/0.999/38,5mm) C:(PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft