Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 9

Kiss Géza: A hivatásos vadász. 1-2. köt. Bp., 1942, Pátria. Újrakötött műbőr kötésben, jó állapotban.
15647.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Kékessy László: A magyar vadász kézikönyve. Bp., é. n., Athenaeum. Sérült papírkötésben.
15648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bársony István: Visszhang. Elbeszélések. Első kiadás! Bp. 1903. Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben szennylap kijár.
15649.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó, 263 p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15650.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1968, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egy öreg vadász: Magyar-Német vadászműszótár 1875-ös kiadás reprintje. Bp., 1993
15653.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Budapest, 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, volt könyvtári példány.
15654.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Széchenyi Zsigmond könyvei, 2 db: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
15655.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft