Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 195

15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15001.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15002.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Csongrád vármegye. Sajtó alá rendezte Csíkvári Antal. Főmunkatársak: Dr. Kertész János, Dr. Lugosi Döme, Dr. Zalotay Elemér. I. kötet: Csongrád vármegye. II. kötet: Fejérváry József: Hódmezővásárhely. III. kötet: Szeged. Utána: Személyi adattár. Vármegyei Szociográfiák. I-III. kötet. (Egy kötetben.) Bp.,[1938], Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala, Merkantil-Nyomda, XIV+143+1+79+1p.+4 t.+44 p.+1 t.+135+1p+ 660 hasáb(háromhasábos tördelésű személyi adattár)+5 t. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, az elülső kötéstáblán a vármegye dombornyomásos címerével, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.
15003.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15004.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Dr. Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Magyar Városok Monográfiája. Bp.,1927, Magyar Városok Monográfiája. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
15007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Ugró Gyula: Újpest. 1831-1930. Magyar Városok Monográfiája. Bp.,1932, Magyar Városok Monográfiája, 532 p.+9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15009.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben 7 kötete. I-V, VII., IX. kötetek.  I. Bevezető kötet.  II. Bécs és Alsó-Ausztria. III. Magyarország I.  IV. Felső-Ausztria és Salzburg.  V. Stiria.  VII. Magyarország II. IX. Magyarország III. Bp., 1887-1893, Magyar Királyi Állami ny. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, piros egészvászon kötésben, Gottermayer-kötésben, egy-két kisebb kopástól eltekintve jó állapotban.
15011.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft