Könyvek: Technika

Tételek száma: 40

Gersi István lü. főellenőr: Légi fényképészet. Bp., 1925. Madách Könyvkiadó Vállalat. 160p. számos illusztrációval. + hozzákötve: UŐ: Függelék a légi fényképészethez. Bp., 1935. Madách. 79p. Számos illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben. Rendkívül ritka!
15795.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15796.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rejtő Sándor A papiros tartósságának megállapítása. 52 darab, a szöveg közé nyomott ábrával. Bp. 1891. Pesti ny. 96 l. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy szennylap hiánnyal, jó állapotban.
15797.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15798.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar László: Az órás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1976, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
15799.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Magyar László: Órások és óragyűjtők kis enciklopédiája. Bp., 1984, Műszaki. Kicsit sérült kartonált papírkötésben. + Orex karóra-katalógus 2010
15800.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
The International Dictionary of Clocks. Szerk.: Smith, Alan. London, 1996, Chancellor Press. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. H. Schellen: Der Elektromagnetische Telegraph. Braunschweig, 1867, Friedrich Vieweg und Sohn. Német nyelven. Kiadói félvászon kötésben / In German, half-linen binding.
15802.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
15803.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A repülőgép és a repülés. Szerk.: Dr. Abody (Anderlik) Előd. Bp.,(1942), Pósa Károly, Stephaneum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel.
15804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Colin Garratt: Mozdonyenciklopédia. A világ legendás mozdonyainak legteljesebb kézikönyve. Fordította Huszti Gergely, Móritz Péter. Bp.,2004, Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15805.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1926),Athenaeum. Negyedik, bővített és javított kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, a borító egyik sarka gyűrött.
15806.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft