Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 25

A világháború képes krónikája. 1-9. köt. Bp., 1914-1916, Révai. Példányonként változó állapotban, kissé megviselt vászonkötésben.
15452.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I.-II. kötet. Budapest, é.n. [1934] ,A szerző kiadása. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
15453.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyula. Rákospalota, 1931, szerzői. Gerince hiányzik, sérült vászonkötésben.
15454.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15455.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Julier Ferenc: 1914-18 A világháboru magyar szemmel. Magyar Szemle Társaság Könyvei VII. Budapest, 1933, Magyar Szemle Társaság. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 15 térképmelléklettel, 3 kihajtható levélen, illusztrálva. Jó állapotban.
15456.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15457.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, hátul melléklettel: ágyús üteg tűzharcának vezényszavai, katonai műanyag jelkulcs jelölővel.
15458.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Hazai Hugó: A Császár Népei. Tökéletlen ifju regrutákról, virtigli öreg mancsaftról és kiszolgált vén harcosokról szóló történetek. Bp., 1908. Phönix. 237+(2)p. Korabeli kissé kopott vászonkötésben.
15459.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15460.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A magyar megszálló csapatok a Szovjetunióban. Levéltári dokumentumok.(1941-1947). Szerk.: Krausz Tamás. Fordította: Csala Károly, Györki Tamás, Hetessy Szilvia, Pálosi Ildikó, Pőhle Dóra. Bp.,2013, LHarmattan. Kiadói kartonált papírkötés.
15461.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15462.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pataky Iván et al.: Légi háború Magyarország felett. 1-2. köt. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15463.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft