Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 21

15626.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Wagner, Hermann: Phanerogamen-Herbarium. (Virágos növények) Lieferung I-VIII. Komplett! Bielefeld 1856-1858. August Helmich, 8 füzet, mindegyik önálló címlappal, bennük egyenként 25-25 különféle növénnyel, melyek vékony paprcsíkkal vannak az oldalakra ragasztva. A növények alatt német és gyüjtőmappában, melynek a gerince hiányzik. A füzetek korukhoz és a dolog természetéhez képest jó állapotban, ahogy a növények is. Ilyen épen rendkívül ritkán megmaradó. /  Wagner, Hermann: Phanerogamen-Herbarium. Lieferung I-VIII. Complete! Herbarium for the seed-plants in 8 booklets each containing 25 differenc plants with German and Latin description. In full linen collective cover. The booklets and the plants are in good condition. The covers spine is missing. Rare to be preserved in a complete state.
15627.

Wagner, Hermann: Phanerogamen-Herbarium. (Virágos növények) Lieferung I-VIII. Komplett! Bielefeld 1856-1858. August Helmich, 8 füzet, mindegyik önálló címlappal, bennük egyenként 25-25 különféle növénnyel, melyek vékony paprcsíkkal vannak az oldalakra ragasztva. A növények alatt német és gyüjtőmappában, melynek a gerince hiányzik. A füzetek korukhoz és a dolog természetéhez képest jó állapotban, ahogy a növények is. Ilyen épen rendkívül ritkán megmaradó. / Wagner, Hermann: Phanerogamen-Herbarium. Lieferung I-VIII. Complete! Herbarium for the seed-plants in 8 booklets each containing 25 differenc plants with German and Latin description. In full linen collective cover. The booklets and the plants are in good condition. The cover's spine is missing. Rare to be preserved in a complete state.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Fenix Farkas: Magyar gazdaasszony. Köznép és serdülő leánykák használatára. Győr, 1850, ny. n., 211+5 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, a kötéstáblák belsején és a szennylapokon bejegyzésekkel. A kötet az alapvető főzési alapanyagok mellet háztartási, gazdasági praktikákat ismertet. Ritka!
15628.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés Bp., 1925.Pátria. 312p. Sok illusztrációval. Egészvászon kötésben, jó állapotban
15629.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15630.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szakadt címoldallal, de egyébként jó állapotban.
15631.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15632.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Nagyváthy János: Magyar házi gazdasszony. Bp., 1986, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15633.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Czifray István szakács mester magyar nemzeti szakácskönyve. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
15634.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15635.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
15636.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes szakácskönyv tétel, 2 db:  Éltető ételek. Iránytű a táplálkozás útvesztőjében. Fordította Apáti Ildikó, Sóskuthy György. Bp., 2017, Tarsago Magyarország Kft. Kiadói kartonált papírkötés.  Ötletes Háztartás. Bp., 2016, Tarsago Magyarország Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15637.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft