Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 21

Jules Verne: LArchipel en Feu. León Benett illusztrációival. Paris, 1937, Librairie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerinc felső részén, aranyozott felső lapélekkel, francia nyelven. Jó állapotban. / Linenbinding, with gilded cover and spine, with illustrations by León Benett, in French language.
15916.

Jules Verne: L'Archipel en Feu. León Benett illusztrációival. Paris, 1937, Librairie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerinc felső részén, aranyozott felső lapélekkel, francia nyelven. Jó állapotban. / Linenbinding, with gilded cover and spine, with illustrations by León Benett, in French language.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jules Verne: Robur-Le-Conquérant. León Benett illusztrációival. Paris, 1924, Librairie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, aranyozott felső lapélekkel, francia nyelven. Jó állapotban. / Linenbinding, with gilded cover and spine, with illustrations by León Benett, in French language.
15917.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kammer- Bosch- Ablonczy: Magyar-holland szótár. Bp., 2007. Akadémiai
15918.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15919.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
F. Nork: Populäre Mythologie, oder Götterlehre aller Völker. I-II. kötet. (Egy kötetben:) Stuttgart, 1845, Scheible,Reiger&Sattler, 195+207 p.+ 3 kihajtható táblával. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Half-linen-binding, with slightly worn cover, with spotty pages, in German language.
15920.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cicero, M. Tullius: Orationes selectae, opera, et studio. Cum notis Christophori Wahl SJ. 1 köt. Typis Tyrnaviensibus, 1775. 8 sztl. lev. 445 l. 5 sztl. lev.; Korabeli, egészbőr-kötésben, gerincén kis sérüléssel / In leather binding, small damage on the spine
15921.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15922.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Persii Flacci Et Dec Jun Juvenalis Satirae ad optimas editiones collateae accedit sulipiae satira. C. Lucilii. Editio accurata. Biponti, 1785. Ex Typographia Societatis.  Művészi, dúsan aranyozott egészbőr kötésben, néhány kisebb kopástól eltekintve szép állapotban.  /  In ornamented artistic golded, full leather binding. 13x19 cm
15923.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15924.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Polyglot Pocket-Book, for English, German, French, Italian, Spanish and Portuguese. Conversation for the Use of Students and Travellers. Compiled by J. Strause. New York, 1855. William Radde. Korabeli félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, angol, német, francia, olasz, spanyol és portugál nyelven./ Contamporary half-leather-binding, with damaged spine, and worn cover, with some spotty pages, in English, German, French, Italian, Spanish, and Portuguese languages.
15926.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Titus Livius: Ab Urbe Condita Libri. Pars II. Lib. VII-XXIII. kötet. Szerk.: Wilhelm Weissenborn. Lipsiae (Leipzig), 1895, B. G. Teubner. Korabeli félvászon-kötés, latin nyelven. Jó állapotban. / Contemporary half-linen-binding, in Latin language.
15927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15928.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft