Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára+Erdélyi János: A bölcsészet Magyarországon. Erdélyi János bölcsészeti dolgozatai. Filozófiai Írók Tára. (Egybekötve.) Bp., 1885-1903, Franklin, 125+3+VIII+156 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel, ceruzás bejelölésekkel.
Sulyok Imre: A tábortűz-könyve. A Leventeegyesületek Országos Központja megbizásából írta és összeállította: Sulyok Imre. Bp., é.n., Attila-nyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopottas gerinccel, M. Kir. I. honvéd hadtest Műegyetemi levente parancsnokság pecsétjével.
Lesen und Lernen. Berlin, 1955, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./
Linen-binding, in German language.