Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 477

Karinthy Frigyes: Amiről a vászon mesél. Jegyzetek a filmről. Szép könyvek 10. Bp.,(1938), Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval.
15971.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15972.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15973.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vörösmarty Mihály összes költői művei I-II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 734+751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a II. kötet hátsó szennylapja hiányzik, az I. kötet tartalomjegyzékében bejelölésekkel.
15974.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15975.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15976.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15977.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15978.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Petőfi (Sándor) Költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. Bp., 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 t.+XI+626 p. Kiadói gazdagon ezüstözött egészvászon kötés. Jó állapotban
15979.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15980.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szendrey Julia ismeretlen naplója, levelei és halálos ágyán tett vallomása. Bethlen Margit grófnő előszavával. Közzéteszik és feldolgozták Mikes Lajos és Dernői Kocsis László. Bp., 1930, Genius. 1t. 400p., 24t., 16p. (facsimilék). Kiadói, aranyozott egészbőrkötésben, jó állapotban.
15981.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
22
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1904, Krammer és Erhardt Könyvnyomda, 111 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóval.
15982.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft