Futrinka Árverés műtárgy, régiség tételek

Tételek száma: 18

Jelzés nélkül: Figyelő agár. Bronz, márvány talapzaton, h:21 cm, m:16 cm
17000.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
33
Réz palota pincsi figura, kopott, jelzés nélkül, m: 20,5 cm, h: 22 cm
17001.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
41
Foxi és a kisfiú papucsa porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
17002.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Oroszlán, bronz, jelzés nélkül, márvány talapzaton, m:9,5 cm, h:16 cm
17003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Porcelán kutyák ( 3 db,), kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:10 és 7,5 cm (2×)
17004.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollóházi porcelán gyertyatartó és kanáló, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
17005.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Herendi fehér mázas hattyúpár, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
17006.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
28
Zsolnay Art deco hegedűs figura. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:24 cm
17007.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
Zsolnay páros őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:14 cm
17008.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Retró porcelán kávéskészlet. Aranyozott mázas fehér porcelán. Jelzés nélkül.
17009.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1890 Vadászkutyák. Régi fametszet. 30x24 cm
17010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Marosi György (1964- ): Absztrakt formák, elektrográfia, papír, jelzett, számozott (2/6), eredetiségigazolással, 28×28 cm
17011.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft