Kerámiák Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1677381
11094
313
22000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Zöld-szürke falitál, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 28,5 cm 1672595
11095
313
60000
Art-ceramics
Reményi József (1887-1977): "És add meg nekünk". Terrakotta homlokzati dombormű, sérült, jelzés nélkül, 60×47 cm, mélysége: 10 cm 1714871
11096
313
Art-ceramics
Rosenthal Keramik dísz tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:31,5 cm 1613657
11097
313
Art-ceramics
Iparművész festett kerámia falikép, fa alapon, apró hibával, jelzés nélkül, 8,5x22,5 cm 1667423
11098
313
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kakadu, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 1714146
11099
313
Art-ceramics
2 db Körmöcbányai jelenetes szecessziós kistányér, jelzett, kis lepattanásokkal, d: 17,5 cm 1714933
11100
313
Art-ceramics
Retró mázas kerámia váza, jelzett (Biletzky), kopásokkal, m: 37,5 cm 1713177
11101
313
Art-ceramics
Misa mackó, mázas kerámia falidísz, kis lepattanással, 15,5×8 cm 1667408
11102
313
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kakadu, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 1716080
11103
313
Art-ceramics
Virágmintás kerámia kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 1649610
11104
313
Art-ceramics
Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm 1667746
11105
313
Art-ceramics
Kutyus, kerámia figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 20x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft