Fotó

Tételek száma: 335

cca 1972 Balogh Ferenc: Támaszkodó, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 14x24 cm
12193.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1978 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 9x10 cm, és 9x14 cm
12194.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1978 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából a Vonalak c. alkotása, feliratozott vintage fotó, 17,5x23,5 cm
12195.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Besnyő Éva (1910-2003): A tavasz. Vintage fotóművészeti alkotás. Pecséttel jelezve. Szélén kis beszakadással, saroktörés. / Vinatge photo. Marked with seal. Small tear on the side, dog-ear. 24x29 cm
12196.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1975 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából 2 db pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 24x18 cm és 24x14 cm
12197.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1948 Demeter Károly (1892-1983) budapesti fényképész négy akt felvétele, 2 db fotópapíron, későbbi kontakt másolatok, 9x14 cm
12198.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1929 Demeter Károly (1892-1983) párizsi korszakából való vintage fotóművészeti alkotás, jelzés nélkül, 22,5x14,5 cm
12199.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
35
cca 1978 Dobosy László: Akt No. 4., feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12200.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Bolond Halál, játszótársam) 10 hártyapapírral elválasztott zselatinos ezüst nagyítás. Kísérőszöveggel, kiadói félvászon mappában. Hibátlan állapotban.  Franz Fiedler az I. világháború utáni Új tárgyiasság Neue Sachlichkeit mozgalom képviselője. Erotikus és a danse macabret körbejáró fotómappája nemzetközileg keresett ritkaság, mely ilyen szép és komplett állapotban igazi unikum. /  1921 Franz Fiedler (1885-1956): Narre Tod, Mein Spielgesell (Fool Death, My Playmate) 10 pieces vintage gelatin silver prints with the text of Thea Girardelli in original portfolio. In very nice condition. Erotica, macabre. Rarity! 27x35 cm
12201.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db jelzés nélküli, vintage fénykép, 24x18 cm
12202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1971 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db jelzés nélküli, vintage fénykép, 24x18 cm
12203.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1974 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fénykép, az egyik feliratozott, 23,5x17,5 cm
12204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft