https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 10

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
15509.

Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon névbejegyzéssel és ceruzás jegyzettel, ex libris-szel, a címlapon névbejegyzéssel és beragasztott cikkel.
15510.

Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon névbejegyzéssel és ceruzás jegyzettel, ex libris-szel, a címlapon névbejegyzéssel és beragasztott cikkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Erdészeti vadászati faipari lexikon. Szerk.: Ákos László. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr-kötés.
15511.

Erdészeti vadászati faipari lexikon. Szerk.: Ákos László. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdészek és vadászok zsebkönyve 1959. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15512.

Erdészek és vadászok zsebkönyve 1959. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3
10 db vadászattal kapcsolatos könyv: Széchenyi Zsigmond, Vadászati alapismeretek, stb.
15513.

10 db vadászattal kapcsolatos könyv: Széchenyi Zsigmond, Vadászati alapismeretek, stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Széchényi Zsigmond könyvei, 2 db:  Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben.  Ahogy elkezdődött. Olcsó könyvtár. Bp.,1976, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
15514.

Széchényi Zsigmond könyvei, 2 db: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben. Ahogy elkezdődött. Olcsó könyvtár. Bp.,1976, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db vadászkönyv: Kittenberger Kálmán, Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. UÖ: Kelet.Afrika vadonjában Bp., 1966. Móra. Félvászon kötésben. Széchenyi Zsigmond: Nahar. Bp., 1967. Szépirodalmi.
15515.

3 db vadászkönyv: Kittenberger Kálmán, Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. UÖ: Kelet.Afrika vadonjában Bp., 1966. Móra. Félvászon kötésben. Széchenyi Zsigmond: Nahar. Bp., 1967. Szépirodalmi.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
2 db vadászkönyv: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, + Széchenyi Zsigmond: Nahár. Bp., 1967. Szépirodalmi.
15516.

2 db vadászkönyv: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, + Széchenyi Zsigmond: Nahár. Bp., 1967. Szépirodalmi.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült borítóval.
15517.

Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Vadászévkönyv 2013. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2013, Országos Vadászkamara. Kiadói papírkötés.
15518.

Vadászévkönyv 2013. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2013, Országos Vadászkamara. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz