Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Sérült... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/312/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~300004/Fodor-Sandor-Napoleon-Eletkep-Bp-1909-Singer-es-Wolfner-Serult-gerincu-kopott-vaszon~II1691140
1691140
15228
312
Books: History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben.
: tánczos_gábor