15323.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
Ruttkai Ruttkay Vilmos: A világháború. Olaszország, a Balkán, és Ausztria-Magyarország. Bp.,1916, Franklin-Társulat, VI+415 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval.