Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 139

15338.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15339.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda-ny., 211 p. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérő szöveggel; rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán címkével, haránt alakú, jó állapotban.
15340.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp.,(1931), Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 238+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti szakadt, hiányos papír védőborítóban, eredeti kiadói kartontokban, szép állapotban.
15341.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, eredeti kissé szakadt papír védőborítóval, szép állapotban.
15342.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15343.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15344.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben hátoldalán és néhány lap alján folt.
15345.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, 43x33 cm, jó állapotban.
15346.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Műemlékeink sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
15347.

A "Műemlékeink" sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15348.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Makovecz Imre építész. Egy már régóta esedékes szentendrei kiállításhoz. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Bp., 2001, Editio Plurilingua. Papírkötésben, jó állapotban.
15349.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft