60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
cca 1935 Szép Lajos (1886-?) grafikus, karikaturista 6 db karikatúrája magyar pilótákról, köztük gróf Blankenstein Pál, Várhidy. Akvarell-tus, jelzett, néhány foltos, kis szakadások, 21,5x30 cm