P.I.jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, falemez, keretben, 15,5×22,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/312/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/PIjelzessel-Haz-a-fak-mogott-Olaj-falemez-keretben-15-5C39722-5-cm~II1575243
1575243
10146
312
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: P.I.jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, falemez, keretben, 15,5×22,5 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: