Fáy Aladár (1898-1963): Tönk, rézkarc, papír, jelzett, számozott (83/1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/312/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Fay-Aladar-1898-1963-Tonk-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-83100-25-5C39729-5-cm~II1706132
1706132
10061
312
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Fáy Aladár (1898-1963): Tönk, rézkarc, papír, jelzett, számozott (83/100), 25,5×29,5 cm
: vörös_iván