1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára"... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~10/1907-100K-Ferenc-Jozsef-Megkoronazasanak-Negyvenedik-Evfordulojara-aranyozott-fem-utanve~II1702242
1702242
30693
311
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
Leírás: 1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott fém utánveret T:2,2- peremén sérülés
: ekb