Militária

Tételek száma: 13

1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, ismételt adományozás peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:2,2- ph., ütésnyom és kis szennyeződés az előlapon  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the second time C:XF,VF edge error, ding and small stain on obverse NMK 130.
31559.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, ismételt adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:2,2- ph., ütésnyom és kis szennyeződés az előlapon Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the second time" C:XF,VF edge error, ding and small stain on obverse NMK 130.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 hadifém emlékérem (36mm) T:2  Hungary 1915. Military and Public Health care Exhibition commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (36mm) C:XF HP 2334.
31560.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (36mm) T:2 Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (36mm) C:XF HP 2334.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1923. II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel Br kitüntetés ezüstözött medalionnal, a medallion pereme tölgyfalevél mintás, mellszalagon T:2 / Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class Br decoration with silver plated medallion at center, medallion with oak leaf decoration, on ribbon C:XF
31561.

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" Br kitüntetés ezüstözött medalionnal, a medallion pereme tölgyfalevél mintás, mellszalagon T:2 / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" Br decoration with silver plated medallion at center, medallion with oak leaf decoration, on ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418
31562.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:XF NMK.: 427.
31563.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
31564.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1939-1945. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1939-1945. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF patina  NMK 436.
31565.

1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF patina NMK 436.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18
1957. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1957. Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade gilt Br decoration with ribbon C:2 NMK 485.
31566.

1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" gilt Br decoration with ribbon C:2 NMK 485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1969. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br érem, nem saját tokban. Az 1969-es adományozás ritkább! (38mm) T:2 NMK 702.
31567.

1969. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem, nem saját tokban. Az 1969-es adományozás ritkább! (38mm) T:2 NMK 702.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
~1969. A Magyar Néphadsereg Br emlékérem pár A Magyar Néphadseregtől feliratú bontott tokban (32mm) T:1-
31568.

~1969. "A Magyar Néphadsereg" Br emlékérem pár "A Magyar Néphadseregtől" feliratú bontott tokban (32mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés, mellszalaggal T:1- Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with ribbon C:AU
31569.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, mellszalaggal T:1- Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia 1914-1920. Győzelmi Medál kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. Victory Medal decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF
31570.

Nagy-Britannia 1914-1920. "Győzelmi Medál" kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. "Victory Medal" decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft