1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" aranyozott, fémjelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~17/1940-MOSZ-Magyar-Okolvivo-Szovetseg-Bajnok-aranyozott-femjelzett-Ag-jelveny-csavarozh~II1670903
1670903
31596
311
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: 1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" aranyozott, fémjelzett Ag jelvény csavarozható hátlappal,
hátoldalon gravírozva (3,19g/0.800/~21mm) T:2 kopott aranyozás
: ttg