Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Modern egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel,
Treptov, Leon: Die Berliner Kütten im Zillertal. Berlin, 1922, Verlag der Sektion Berlin des Deutsche und Österreichisches Alpenvereins. Kissé megviselt papírkötésben.
Directorium seu ordo officii divini peragendi iuxta ritum breviarii et missalis romani. In usum diocesium Hungariae. Bp., 1951, Magyar Katolikus Püspöki Kar, 92 p. Kiadói papírkötés, latin nyelven.
Jókai Mór: Az új földesúr. Válogatott részek. Magyar Könyvtár 260-262. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 156 p. Kiadói félvászonkötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.