Ivor Matanle: A második világháború. Az 50. évforduló emlkére, Bp., 19... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~300032/Ivor-Matanle-A-masodik-vilaghaboru-Az-50-evfordulo-emlkere-Bp-1995-Etud-Aranyozott-e~II1703008
1703008
15437
311
Books: History
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Ivor Matanle: A második világháború. Az 50. évforduló emlkére, Bp., 1995. Etüd. Aranyozott egészvászon kötésben 28x36 cm
: vörös_iván