https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Aristotelés: Az Athéni állam. / Pseudo-Xenophón: Az Athéni Állam. Fordította: Ritoók Zsigmond. A bevezetést és a magyarázatokat írta Sarkady János. Görög és Latin Írók. Scriptores Graeci et Latini 2. Bp.,1954, MTA, 281+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, a tartalomjegyzék fordítva van bekötve, görög és magyar nyelven. Jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Első teljes magyar fordítások.
15960.

Aristotelés: Az Athéni állam. / Pseudo-Xenophón: Az Athéni Állam. Fordította: Ritoók Zsigmond. A bevezetést és a magyarázatokat írta Sarkady János. Görög és Latin Írók. Scriptores Graeci et Latini 2. Bp.,1954, MTA, 281+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, a tartalomjegyzék fordítva van bekötve, görög és magyar nyelven. Jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Első teljes magyar fordítások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szentimrei Judit: Széki iratosok. Bukarest, 1982. Kriterion. 46t. Egészvászon mappában. A táblákat Haáz Sándor, a szövegközti rajzokat Haáz Katalin készítette. A fényképek a szerző és Szabó Tamás felvételei.
15961.

Szentimrei Judit: Széki iratosok. Bukarest, 1982. Kriterion. 46t. Egészvászon mappában. A táblákat Haáz Sándor, a szövegközti rajzokat Haáz Katalin készítette. A fényképek a szerző és Szabó Tamás felvételei.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Stein Lajos (szerk.): A társadalom I.-II. A Műveltség Könyvtára. Budapest, 1908 Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói díszes, aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban!
15962.

Stein Lajos (szerk.): A társadalom I.-II. A Műveltség Könyvtára. Budapest, 1908 Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói díszes, aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Balás Károly: A jövedelemeloszlás főágai a kapitalizmus korában. Fejezetek a politikai gazdaságtan köréből. Első rész. Bp., 1913, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap javított, a hátsó kötéstáblán, és a lapok egy részének alsó részén golyó ütötte sérülésekkel, de a szöveg épp és teljes. Első kiadás. Ritka.
15963.

Balás Károly: A jövedelemeloszlás főágai a kapitalizmus korában. Fejezetek a politikai gazdaságtan köréből. Első rész. Bp., 1913, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap javított, a hátsó kötéstáblán, és a lapok egy részének alsó részén golyó ütötte sérülésekkel, de a szöveg épp és teljes. Első kiadás. Ritka.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Lucius Annaeus Seneca: Erkölcsi levelek I-II. kötet. I-X,XI-XX. könyv. Fordította Barcza József. Görög és Latin Remekírók. Bp., 1906, Franklin,318+326 p. Kiadói papírkötésben, az I. kötet elülső borítója kissé szakadt, de egyébként jó állapotban. Ritka!
15964.

Lucius Annaeus Seneca: Erkölcsi levelek I-II. kötet. I-X,XI-XX. könyv. Fordította Barcza József. Görög és Latin Remekírók. Bp., 1906, Franklin,318+326 p. Kiadói papírkötésben, az I. kötet elülső borítója kissé szakadt, de egyébként jó állapotban. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Volenszky Béla: Vezetőségek bizalmas problémái. Ambíció Könyvtár 2. szám. Bp., é.n, Sylvester. Kiadói papírkötés.
15965.

Dr. Volenszky Béla: Vezetőségek bizalmas problémái. Ambíció Könyvtár 2. szám. Bp., é.n, Sylvester. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Volenszky Béla (szerk.): Munkamegkönnyítések. Az ember és a többtermelés szolgálatában. Gyakorlati racionalizálás üzemben, üzletben, vállalatban. Ambíció Könyvtár 1. szám. Bp., é.n, Sylvester. Kiadói papírkötés.
15966.

Dr. Volenszky Béla (szerk.): Munkamegkönnyítések. Az ember és a többtermelés szolgálatában. Gyakorlati racionalizálás üzemben, üzletben, vállalatban. Ambíció Könyvtár 1. szám. Bp., é.n, Sylvester. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Fordította Fogarasi Béla. Bp., 1914, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15967.

Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában. Fordította Fogarasi Béla. Bp., 1914, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Philipp Kálmán: Társalgási alapon szerkesztett új német nyelvtan. (Deutsche konversations-grammatik für Ungarn.) Tankönyvsorozat Gaspey-Otto-Sauer módszer. Heidelberg, 1922, Groos Gyula. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.
15968.

Dr. Philipp Kálmán: Társalgási alapon szerkesztett új német nyelvtan. (Deutsche konversations-grammatik für Ungarn.) Tankönyvsorozat Gaspey-Otto-Sauer módszer. Heidelberg, 1922, Groos Gyula. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
A Szociológiai Könyvtár 4 kötete: Feliz La Dantec: a biológiai filozófia elemei. H. Leopold Lajos: A presztízs; Kropotkin: A kölcsönös segítség, mint természettörvény. Daniel Arnold: Föld és társadalom. Bp., 1905-1908 Athenaeum. Egészvászon sorozatkötésben.
15969.

A Szociológiai Könyvtár 4 kötete: Feliz La Dantec: a biológiai filozófia elemei. H. Leopold Lajos: A presztízs; Kropotkin: A kölcsönös segítség, mint természettörvény. Daniel Arnold: Föld és társadalom. Bp., 1905-1908 Athenaeum. Egészvászon sorozatkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Teghze-Gerber: Általános államszámviteltan. (A közháztartások alaki rendje.)+A magyar állami számviteli rendszer módosítása az 1924. évi IV. tc. Alapján. Bp., 1927-1929, Szerzői kiadás-Toldy Lajos Könyvkereskedése, XVI+367+128 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, szakadt, részben hiányos címoldallal.
15970.

Dr. Teghze-Gerber: Általános államszámviteltan. (A közháztartások alaki rendje.)+A magyar állami számviteli rendszer módosítása az 1924. évi IV. tc. Alapján. Bp., 1927-1929, Szerzői kiadás-Toldy Lajos Könyvkereskedése, XVI+367+128 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, szakadt, részben hiányos címoldallal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1904, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Első kiadás.
15971.

Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1904, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz