vitéz nagybaczoni Nagy Vilmos: Az 1914. évi szerbiai hadjárat. III. kötet: Hadműveletek. Bp.,1934, Heinrich J. Nyomdaüzem, 12+188 p. Szövegközti térképekkel, és két térkép melléklettel. Átkötött kopottas félvászon-kötés.