Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~300033/Eduard-Fueter-1815-1920-Egy-mozgalmas-evszazad-tortenete-Bp-1935-Dante-Kiadoi-egeszvas~II1701387
1701387
15568
311
Books: Military
Leírás: Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóban.
: vörös_iván