15838.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Pálinkás Gyula: SzÅ‘lészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, MezÅ‘gazdasági. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, szakadt cÃmoldallal, de egyébként jó állapotban.