Magyarországi rendeletek tára. Negyvenegyedik folyam. 1907. I. kötet. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1292 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla viseltes,1083-1180. oldalak között a lapszélek gyűröttek. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.