15601.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, egy illusztráció hiányzik ( 2 t.), egy illusztráció kijár (19. t.), a címlapon névbejegyzéssel.