Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 182

Hauszmann Alajos. Válogatta és szerkesztette Gerle János. Az építészet mesterei. Bp.,2002, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15597.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), Művészet, (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kis kopással a gerincen és a borító sarkain, jó állapotban.
15598.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kis kopással a gerincen és a borító sarkain, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Petiscus, (August Heinrich): Az Olympos. Görög-római mythologia. Függelékül a germán népek istentana. -- nyomán szerk.: Geréb József. 2. átdolg. kiadás. Geréb József. 2. átdolg. kiadás. Bp. 1901. Athenaeum. VI, 288 l. 10 t. Aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben.
15599.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Bartók-Hubay-Molnár-Varró: Liszt a miénk! 54 műmelléklettel. Bp., 1936. Liszt növendékek emlékbizottsága. Félvászon kötésben, gerincen szakadással
15600.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, egy illusztráció hiányzik ( 2 t.), egy illusztráció kijár (19. t.), a címlapon névbejegyzéssel.
15601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
15602.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15603.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fejér Ernő: Üzenőfüzet. A Book of Messages. Bp., 2010, Folpress Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lukács Ödön: A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt. tisztikarának karikatúra-albuma. Rozsnyó, é. n., Gömöri Nyomda. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15605.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15606.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1765-1920. Bp.,1923,Pantheon, 254 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, a három színes melléklet és a címkép hiányzik.
15607.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Reichenhaller Petheő Jenő: A fényképezés vezérfonala kező amatőrök számára. Magyar Könyvtár. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 64 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerincű borítóval, 19-31. oldal között kijáró lapokkal.
15608.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft