Zorkóczy jelzéssel: Virágba borult kert. Olaj, vászon, keretben, 44×33... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500089/Zorkoczy-jelzessel-Viragba-borult-kert-Olaj-vaszon-keretben-44C39733-cm~II1585697
1585697
10409
311
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Zorkóczy jelzéssel: Virágba borult kert. Olaj, vászon, keretben, 44×33 cm
: vörös_iván