Gergely Imre (1868-1957): Kenyértolvaj. Lavírozott tus-ceruza, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500089/Gergely-Imre-1868-1957-Kenyertolvaj-Lavirozott-tus-ceruza-papir-jelzett-uvegezett-keretbe~II1511967
1511967
10118
311
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Gergely Imre (1868-1957): Kenyértolvaj. Lavírozott tus-ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm
: tánczos_gábor