Dékány Ágoston (1948-2015): Portéka, litográfia, papír, jelzett, számo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500089/Dekany-Agoston-1948-2015-Porteka-litografia-papir-jelzett-szamozott-2119-48C39760-cm~II1682481
1682481
10076
311
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Dékány Ágoston (1948-2015): Portéka, litográfia, papír, jelzett, számozott (21/19), 48×60 cm
: tánczos_gábor