Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 133

Cees Andriessen(1940-): Ex libris Inge Rödel. Linó, papír, hátoldalon feliratozva, 7x6,5 cm
10500.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,40
2,88
Andruskó Károly (1915-2008): Rudabánya sorozat 1975. Fametszet, papír, összesen:40 db, 3,5×3 cm
10501.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18,02
21,58
Balázsfy Rezső (1885-1973): Erotikus ex libris Dr. Pokorny Ferncz. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,60
Barta Ernő (1878-1956): Ex libris Dr Veress Endre, színes klisé, papír, jelzett a klisén, 8×5,5 cm
10503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,60
10504.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,19
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris F. Baumgarten. Klisé, papír, jelzett a klisén, sarka hajtott, 12×10 cm.
10505.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,20
5,04
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Alpár Ignácz. Heliogravúr, papír, jelzés nélkül, 12×9 cm.
10506.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,19
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Franz Steiner, heliogravúr, papír, jelzés nélkül, 14×12 cm.
10507.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,19
Jaro Beran (1892-1962): Ex Libris, Dr. Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm
10508.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,60
Clarence Bergquist (?-?): Fa bódéval, klisé, papír, 12x8 cm.
10509.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,40
2,88
Boldogfai Farkas Imre (1907-1965): Csíkos. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6 cm
10510.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,19
Bordás Ferenc (1911-1982): Ünnepség. Fametszet, papír, jelzett a dúcon 12×10 cm
10511.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,00
3,60

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.