Bolhapiac Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1702942
11748
311
Flea Market
Hatszög alakú ásvány, 2,5x2,5x2,5 cm 1702964
11749
311
3200
Flea Market
cca 1900-1940 Patent Boxer, fém, jelzett, 11,5x6,5 cm 1703417
11750
311
Flea Market
Köves bizsu gyűrű, kopott, méret: 54 1701213
11752
311
Flea Market
Erotikus francia kártya, eredeti dobozában, 54 lap 1613007
11753
311
Flea Market
2 db mutatós bizsu nyaklánc, egyik csigákból 1702920
11754
311
Flea Market
Korund kristály, 2 db, h: 1,5 és 3 cm 1702930
11755
311
Flea Market
Turmalin rudacska kvarcban, 2x1,5x0,6 cm 1702953
11756
311
Flea Market
cca 1970 Erotikus és pornográf fotók dialemezeken, 5x5 cm 1524765
11757
311
Flea Market
Fa kulacs formájú illattartó, kézzel festett, kis kopásokkal, m: 8.5 cm. 1589585
11758
311
Flea Market
Összecsukható réz bélyegnagyító, szép állapotban 3x3 cm 1704653
11759
311
Flea Market
Samsung S7500 Galaxy Ace Plus okostelefon, bőr tokban, kártyafüggetlen, saját dobozában, jó állapotban, 1652329
11760
311
Flea Market
Fa sakk asztalka fiókkal, faragott figurákkal néhányon apró hiba, 31×31 cm, m:9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft