Bolhapiac Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1701727
11664
311
Flea Market
Bizsu nyaklánc, karkötő, medál, csat, stb., 6 db 1703274
11665
311
Flea Market
cca 1920-1930 Szexuális védőeszköz, anyagában kiszáradva 1701745
11666
311
Flea Market
Kagyló + féldrágakövek (hegyi kristály, stb.), 3 db 1696465
11667
311
Flea Market
Teafűtartó, citromfacsaró, lágy tojástartó, fémek ( 3db), egyik jelzett (DRGM), h:3-12 cm 1701865
11668
311
Flea Market
S. Chura Budapest mini színházi látcső, 9x5 cm 1701903
11669
311
Flea Market
Samsung kihajthatós mobiltelefon Logitec nyakba akasztós tokkal, akkucserére szorul, 1701032
11670
311
Flea Market
Jelzett angol ezüstözött alpakka cukorszóró, m:13 cm 1702188
11671
311
Flea Market
Fraget Warszawie alpakka kiöntő, jelzett, m: 8 cm 1702182
11672
311
Flea Market
Puttó figura, festett gipsz, akasztóval, jelzett, sérült, m: 12 cm 1699550
11673
311
Flea Market
4 hengernyi Bohemia Works különböző színű írónbél 1699505
11674
311
2200
Flea Market
Liliomos díszítésű bőr tok, szép állapotban, 20x14,5 cm 1703388
11675
311
Flea Market
3 pakli régi franciakártya Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft