2010. 50.000Ft Au "Szent István intelmei Szent Imre herceghez" tanúsítvánnyal (6,98g/0.986) T:PP
Hungary 2010. 50.000 Forint Au "Saint Stephen's Admonitions to his Son Saint Emeric" with certificate (6,98g/0.986) C:PP
Adamo EM231
Amerikai Egyesült Államok 1987S 1$ Ag (0.900/26,76g) + 1987W 5$ Au (0.900/8,41g) "Alkotmány bicentenárium" szett dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP,1(PP) felületi karc
USA 1987S 1 Dollar Ag (0.900/26,76g) + 1987W 5 Dollars Au (0.900/8,41g) "Constitution Bicentennial" set in case with certificate C:PP,UNC(PP) slightly scratched
Karuse KM#220, KM#221
Ausztria 1915. 4D Au "Ferenc József" utánveret, aranyozott(?) keretben és láncon (Br.:37,07g/0.986) T:1-,2 karc, kis szennyeződés
Austria 1915. 4 Ducat Au "Franz Joseph" restrike, in gilt(?) frame and with gilt(?) chain (Br.:37,07g/0.986) C:AU,XF scratched, small stain
Krause KM#2276
Niue 2010. 1$ Ag "Borostyánút / Szombathely" borostyán darabbal, az egyetlen magyar állomásról készült érme (28,65g/0.925/38,61mm) T:BU /
Niue 2010. 1 Dollar Ag "Amber Route / Szombathely" with amber piece, coin commemorating the only Hungarian station (28,65g/0.925/38,61mm) C:BU
Krause KM#398