Aranyozott ezüst(Ag) fülbevaló, türkizzel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/310/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~30/Aranyozott-ezustAg-fulbevalo-turkizzel-jelzett-h-2-cm-brutto-2-3-g~II1689410
1689410
19009
310
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fülbevaló, türkizzel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,3 g
: ttg