15034.
310. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.