https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/310/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500001/Baktay-Ervin-A-vilag-tetejen-Korosi-Csoma-Sandor-nyomdokain-nyugati-Tibetbe-Bp-e-n-Lam~II1658323
1658323
15029
310
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
LeÃrás:
Baktay Ervin: A világ tetején. KÅ‘rösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, dÃszes vászonkötésben, az elején foltos lapokkal
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor