Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.
Dankó Imre: Nagyecsed. (Központi szerepkör és önkormányzat a történelem sodrában.) Debrecen, 1994, Ethnica. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban, számozatlan példány.
A Szent István Bazilika. Összeállította: Dr. Weisz Ferenc. Bp., 1971, Ecclesia, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, magyar, német és angol nyelven.
Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.