Könyvek: Technika Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1622108
15633
310
Books: Technics
Frank György, Hüttl Pál: Dacia 1310 TX/1310 TLX/1310 Kombi/1410 Sport/1320. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói papírkötés. 1622960
15634
310
Books: Technics
Borsi Jenőné, Petróczy Györgyné: Gépjármű-villamossági műszerész szakrajz II-III. Bp.,1993, Műszaki. Kiadói papírkötés. 1404606
15635
310
Books: Technics
Zigány Ferenc: Ábrázoló geometria. Bp., 1964, Tankönyvkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1656161
15636
310
Books: Technics
Gereben Zoltán: Épületfizika. Gyakorló építészek számára. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány. 1651208
15637
310
Books: Technics
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, 1655129
15638
310
Books: Technics
Frank György-Hüttl Pál: Dacia 1300. Hogyan tovább? Bp., 1986, Műszaki. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés. 1655125
15639
310
Books: Technics
Pataki Tibor: Papírcsodák. Bp., 1981, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft