https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp., 1922, Táltos. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, az eredeti borító és a címlap kijár. Péchy Blanka (1894-1988) színésznő magánkönyvtári bélyegzőjével.
1
15783.

Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp., 1922, Táltos. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, az eredeti borító és a címlap kijár. Péchy Blanka (1894-1988) színésznő magánkönyvtári bélyegzőjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Warner, Bill: Saría törvény nem muzulmánoknak. Bp., 2010, Dzsihádfigyelő. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15784.

Warner, Bill: Saría törvény nem muzulmánoknak. Bp., 2010, Dzsihádfigyelő. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Fővárosi Lapok Farsangi Emléke. Szerk.: Porzsolt Kálmán. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói, kissé viseltes papírkötésben
1
15785.

A Fővárosi Lapok Farsangi Emléke. Szerk.: Porzsolt Kálmán. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói, kissé viseltes papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Egy őrült naplója. Alkotók az előadásról. 1-2.. köt. Bp., 1972-1973, Népművelési Propaganda Iroda. Darvas Iván dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15786.

Egy őrült naplója. Alkotók az előadásról. 1-2.. köt. Bp., 1972-1973, Népművelési Propaganda Iroda. Darvas Iván dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15787.

Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1
15788.

Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Margalits Ede: Magyar közmondások és közmondásszerű szólások. Bp., 1995, Akadémiai. Az 1896. évi kiadás (Bp., Kókai) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15789.

Margalits Ede: Magyar közmondások és közmondásszerű szólások. Bp., 1995, Akadémiai. Az 1896. évi kiadás (Bp., Kókai) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Balassi Bálint-Dobokay Sándor: Campianus Edmondnak tíz okai. Az 1607. évi bécsi kiadás hasonmása. Bp., 1994, Universitas Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 600 példányban. Csonka Ferenc (1916-2000) irodalomtörténész, műfordító, klasszika-filológus által dedikált példány! A könyvben megtalálható Balassi Bálint utolsó műve, Campianus hitvitájának fordítása, az eredeti latin szöveg prágai kiadása és négy kísérő tanulmány.
1
15790.

Balassi Bálint-Dobokay Sándor: Campianus Edmondnak tíz okai. Az 1607. évi bécsi kiadás hasonmása. Bp., 1994, Universitas Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 600 példányban. Csonka Ferenc (1916-2000) irodalomtörténész, műfordító, klasszika-filológus által dedikált példány! A könyvben megtalálható Balassi Bálint utolsó műve, Campianus hitvitájának fordítása, az eredeti latin szöveg prágai kiadása és négy kísérő tanulmány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
1
15791.

P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával:  [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott.  Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt.  Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
15792.

Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt. Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.
1
15793.

Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
1
15794.

May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz