Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A Kátsa. Bp., 1925,  Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
15746.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15747.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Vörösmarty Mihály: Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Bp.,1895, Méhner Vilmos. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
15748.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15749.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15750.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15751.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 5 kötete: Kátsa. Durbints sógor. A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, 115+100+104+124+1+112 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval. A pesti úr 1820. számú számozott példány.  Vakarts. 5258. számú számozott példány.
15752.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ady Endre: A minden-titkok versei. Bp., é. n., Athenaeum. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
15753.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
15754.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Babits Mihály: Versek 1902-1927. Bp.,(1928), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapszélekkel.
15755.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.
15756.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15758.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft