Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1646558
10204
310
Schéner jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost, 24×18 cm 1677553
10205
310
Schönberger jelzéssel: Asztaltársaság. Olaj, farost, keretben, 70×48 cm 1670217
10206
310
Schönberger jelzéssel: Kikötött hajók. Pasztell, papír, 28×31 cm 1691631
10207
310
Schönberger jelzéssel: Ülő női akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, foltos, 60×40 cm 1616634
10208
310
Simon Zoltán (1950-): Pár. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm 1689414
10209
310
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpás, színes linó, papír, jelzett, számozott (28/100), 39×30 cm 1691721
10210
310
Somlai Vilma (1938-2007): Sárga táj, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 25×30,5 cm 1691716
10211
310
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld táj, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 25×30 cm 1676347
10212
310
Somlai Vilma (1938-2007): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, 35×49 cm 1690395
10213
310
Sorki Dala Andor (1941-): Emlék. Tus, papír, jelzett, 24×20 cm 1693127
10214
310
Sostarics Lajos (1896-1968): Római part, akvarell, papír, jelzés nélkül, 23×29,5 cm 1693130
10215
310
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbudai utca, tus, papír, jelzés nélkül, 21,5×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft