Militária

Tételek száma: 8

1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration without ribbon C:XF edge error
30980.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration without ribbon C:XF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
23
1939. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, szagittális füllel, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2-3 Hungary 1939. Large Hungarian Silver Gallatry Medal silver plated decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated Br decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. Hungariana Bronze Gallantry Medal Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF-F NMK. 433., 436., 439.
30981.

1939. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, szagittális füllel, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2-3 Hungary 1939. "Large Hungarian Silver Gallatry Medal" silver plated decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. "Hungariana Bronze Gallantry Medal" Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF-F NMK. 433., 436., 439.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF
30982.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény (50x41mm) T:2 zománchibák
30983.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény (50x41mm) T:2 zománchibák

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
21
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1-
30984.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria ~1916. 42. Gyalogezred fém replika sapkajelvénye (26x41mm) T:2,2- Austria ~1916. 42nd Regiment of Foot metal cap badge replica (26x41mm) C:XF,VF
30985.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Finnország 1968. Finn Fehér Rózsa Lovagrend zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, fémjelek, a fülön finn próbajel, 813H és P7, eredeti A. Tillander gyártói tokban T:1 / Finland 1968. Order of the White Rose of Finland enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, with hallmarks, on the ear Finnish assay mark, 813H and P7 in original A. Tillander makers case C:UNC
30986.

Finnország 1968. "Finn Fehér Rózsa Lovagrend" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, fémjelek, a fülön finn próbajel, "813H" és "P7", eredeti "A. Tillander" gyártói tokban T:1 / Finland 1968. "Order of the White Rose of Finland" enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, with hallmarks, on the ear Finnish assay mark, "813H" and "P7" in original "A. Tillander" maker's case C:UNC

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Szovjetunió 1943. Dicsőség rendje, III. osztály Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott sorszám T:2,2- Soviet Union 1943. Order of Glory, 3rd Class Ag decoration with ribbon with engraved serial number on backside C:XF,VF
30987.

Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott sorszám T:2,2- Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved serial number on backside C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft