30521.
309. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
2 400 Ft
Vegyes szocialista törzsgárda jelvény és plakett tétel, benne: "Magyar Kábel Művek Törzsgárda - Hűségért" 10 és 25 év után, miniatűrrel; "Irodagéptechnikai Vállalat - 30 éves Aranyplakett csillaggal" aranyozott plakett, eredeti tokban; "Gyógyszerkutató Intézet - 5 éves törzsgárda" Br emlékérem, kitűzővel, eredeti tokban; "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" miniatűrrel szalagsávon, eredeti sérült tokban" T:2,2-