Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 16

Amerikai Egyesült Államok 1978. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1978 Béke érem Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,27g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1978. Official United Nations Commemorative Medal - 1978 Peace Medal Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,27g/0.925/38,5mm) C:PP
30961.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,01g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,01g/0.925/38,5mm) C:PP
30962.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1981. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,86g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1981. Official United Nations Commemorative Medal - 1981  Peace Medal Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,86g/0.925/38,5mm) C:PP
30963.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1981. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1981. Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,61g/0.925/38,5mm) C:PP
30964.

Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,61g/0.925/38,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria DN Zauberklingl - alapítva 1876-ban / 1. Bécsi Mágikus Tárgyak Főraktára fém emlékérem (31,5mm) T:2,2- patina Austria ND Zauberklingl - Gegründet 1867 / 1. Wiener Zauber-Apparaten-Haupt-Depot metal commemorative medal (31,5mm) C:XF,VF patina
30965.

Ausztria DN "Zauberklingl - alapítva 1876-ban / 1. Bécsi Mágikus Tárgyak Főraktára" fém emlékérem (31,5mm) T:2,2- patina Austria ND "Zauberklingl - Gegründet 1867 / 1. Wiener Zauber-Apparaten-Haupt-Depot" metal commemorative medal (31,5mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bulgária 1981. Bulgária 1300 éves 681-1981 aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:PP Bulgaria 1981. 1300th Anniversary of Bulgaria 681-1981 gold plated metal commemorative medallion in original case (30mm) C:PP
30966.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Csehország DN Carl Burrian operett énekest ábrázoló Br emlékérem. Sign.:FP(?) (38x41,5mm) T:2 Czech Republic ND Carl Burrian Br commemorative medal depicting the operatic tenor Carl Burrian. Sign.:FP(?)  (38x41,5mm) C:XF
30967.

Csehország DN "Carl Burrian" operett énekest ábrázoló Br emlékérem. Sign.:FP(?) (38x41,5mm) T:2 Czech Republic ND "Carl Burrian" Br commemorative medal depicting the operatic tenor Carl Burrian. Sign.:FP(?) (38x41,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Franciaország 1743. Optimo Principi / XV. Lajos fém emlékérem replika (24mm) T:2- ph. France 1743. Optimo Principi / Louis XV metal commemorative medal replica (24mm) C:VF edge error
30968.

Franciaország 1743. "Optimo Principi / XV. Lajos" fém emlékérem replika (24mm) T:2- ph. France 1743. "Optimo Principi / Louis XV" metal commemorative medal replica (24mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
30969.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Német Birodalom 1888. II. Vilmos / Kormányzás megkezdése fém emlékérem füllel (22mm) T:2,2- ph. German Empire 1888. Wilhelm II / Regierungsantritt metal commemorative medal with ear (22mm) C:XF,VF edge error
30970.

Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / Kormányzás megkezdése" fém emlékérem füllel (22mm) T:2,2- ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Regierungsantritt" metal commemorative medal with ear (22mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Olasz Államok 1805. PETRVS METASTASIVS / DOCVIT MAGNA LOQVI Pietro Metastasio, költő és drámaíró fém emlékérem. Szign.: Tommaso Mercandetti (67,5mm) T:2- edge error, karc Italian States 1805. PETRVS METASTASIVS / DOCVIT MAGNA LOQVI Cu commemorative medallion for Pietro Metastasio, poet and dramatist. Sign.: Tommaso Mercandetti (67,5mm) C:VF edge error, scratched
30971.

Olasz Államok 1805. "PETRVS METASTASIVS / DOCVIT MAGNA LOQVI" Pietro Metastasio, költő és drámaíró fém emlékérem. Szign.: Tommaso Mercandetti (67,5mm) T:2- edge error, karc Italian States 1805. "PETRVS METASTASIVS / DOCVIT MAGNA LOQVI" Cu commemorative medallion for Pietro Metastasio, poet and dramatist. Sign.: Tommaso Mercandetti (67,5mm) C:VF edge error, scratched

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Portugália 1988. Congressus Octavus Societatis Ophthalmologicae Europaeae (Az Európai Szemészeti Társaság Nyolcadik Kongresszusa) Br emlékplakett tájékoztatóval. Szign.: Vilar(?) (85mm) T:1-,2 Portugal 1988. Congressus Octavus Societatis Ophthalmologicae Europaeae Br commemorative plaque with information sheet. Sign.: Vilar(?) (85mm) C:AU,XF
30972.

Portugália 1988. "Congressus Octavus Societatis Ophthalmologicae Europaeae (Az Európai Szemészeti Társaság Nyolcadik Kongresszusa)" Br emlékplakett tájékoztatóval. Szign.: Vilar(?) (85mm) T:1-,2 Portugal 1988. "Congressus Octavus Societatis Ophthalmologicae Europaeae" Br commemorative plaque with information sheet. Sign.: Vilar(?) (85mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft